تبلیغات

ارم - ماجدی: مسی نبود آرژانتین به گل نمی‌رسید

ارم

ایجاد یک فضای شاد ، مطالب علمی ، فرهنگی و اجتماعیپیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: اگر مسی در ترکیب آرژانتین نبود محال بود این تیم مقابل ما به گل برسد.

میرشاد ماجدی در خصوص دیدار تیم های ایران و آرژانتین در جام جهانی 2014 برزیل گفت: به نظرم بازی خوبی کردیم اما در نیمه اول با دفاع مطلقی که داشتیم نفوذناپذیر نشان دادیم و هر چه به آخر بازی نزدیکتر می شدیم روحیه بازیکنان آرژانتین بیشتر به هم می ریخت. در نیمه دوم هم آرژانتینی ها غافلگیر شدند چرا که بار دفاعی ما کمتر شده بود و وارد فاز تهاجمی شده بودیم. به طوری که حتی می توانستیم دروازه آرژانتین را باز کنیم. من فکر می کنم تفکرات کی روش این گونه بود که استرس را به تیم آرژانتین منتقل کند.

وی ادامه داد: به نظر من مسی ایران را شکست داد نه آرژانتین چرا که فقط بازیکنی مثل او می توانست آن ضربه را گل بزند و اگر مسی در بازی نبود محال بود آرژانتین به گل برسد. به نظرم باید به بازیکنان تیم ملی تبریک گفت و باید این ساختار وارد فوتبال پایه هم بشود. چرا که وقتی می بینیم تیمی مثل آرژانتین با بازیکنانی که قیمت شان در حدود 520 میلیون یورو است مقابل ما اینگونه به بن بست می خورد این جای تقدیر دارد.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در مورد دیدار ایران مقابل بوسنی هم گفت: تفکرات کی روش به درد تورنمنتی مثل جام جهانی می خورد اما باید در نظر گرفت بوسنی در دو بازی شکست خورده و مثل شیر زخمی است و برای بازی با ما برای اعاده حیثیت به این بازی می آید و اگر این تیم را دست کم بگیریم به مشکل می خوریم. به نظرم باید با تفکرات همین دو بازی به مصاف این تیم برویم.

سرپرست تیم فوتبال در ادامه در مورد غیبت مهدی پاشازاده در تمرینات این تیم خاطرنشان کرد: او با من تماس گرفت و گفت که برای برخی کارهایش باید به تبریز برود اما دیگر با من تماس نداشته و من نمی دانم که مشکلاتش حل شده و برمی گردد یا با مدیران تیم دیگری صحبت کرده است اما فکر می کنم اگر موضوعی بود آن را با من در میان می گذاشت.

وی در خصوص جذب دروازه بان برای استقلال هم اظهار داشت: بازیکنان را قلعه نویی انتخاب می کند اما مطمئن باشید استقلال بدون دروازه بان خوب نمی ماند.

ماجدی در پایان درباره اینکه گفته می شود استقلالی ها از استقلالی بودن منصوریان استفاده می کنند و از طریق او می خواهند بیرانوند را به این تیم بیاورند، افزود: من در جریان این موضوع نیستم چرا که مسئولیت نقل و انتقالات با من نیست.


این مطلب را به اشتراک بگذارید...

[ یکشنبه 1 تیر 1393 ] [ 02:53 بعد از ظهر ] [ سید حسن میرعربشاهی ]

[ نظر دهید() ]