تبلیغات

ارم - ابراهیم‌زاده: فضا را از آرژانتین گرفتیم

ارم

ایجاد یک فضای شاد ، مطالب علمی ، فرهنگی و اجتماعیسرمربی تیم پیکان تهران از دفاع هوشمندانه شاگردان کی‌روش مقابل آرژانتین تمجید کرد.

منصور ابراهیم زاده در خصوص پیوستن مهدی رحمتی، محمد نصرتی و سعید دقیقی به تیم پیکان گفت: همانطور که قبلاً اعلام کرده بودم درصدد هستیم تا فرهنگ پیکان را تغییر بدهیم و دیگر وضعیت پیکان آسانسوری نباشد. به خاطر همین با این بازیکنان توافق کردیم و نفرات دیگری هم جذب می کنیم تا به اهدافمان برسیم.

وی در خصوص اینکه گفته می شود رحمتی با قرارداد 2 میلیاردی به پیکان پیوسته و دلیل حضورش در این تیم رقم بالای قراردادش است، اظهار داشت: دلیل حضور رحمتی در پیکان رقم بالای قرارداد نیست. ممکن است قرارداد او خوب باشد اما به خاطر ارتباط خوبی که بین ما وجود دارد به پیکان پیوسته است. من از مبلغ قرارداد رحمتی اطلاعی ندارم.

سرمربی پیکان درباره خرید های دیگر این تیم در روزهای آینده، عنوان کرد: دنبال مرتضی اسدی و جی لوید ساموئل هستیم و چند گزینه دیگر هم داریم که در حال مذاکره هستیم.

ابراهیم زاده ادامه داد: اگر توانستیم بازیکنان خوبی را جذب کنیم به خاطر حمایت های رئیس کارخانه ایران خودرو و مدیرعامل است که باید از همین جا از این عزیزان تشکر و قدردانی کنم.

وی در پاسخ به این سوال که هدف پیکان در این فصل لیگ برتر چیست و آیا این تیم دنبال کسب سهمیه آسیایی است، خاطرنشان کرد: دنبال این هستیم که در لیگ قوی کار کنیم و عملکرد خوبی داشته باشیم. اگر خوب عمل کنیم شانس بالایی برای موفقیت داریم.

ابراهیم زاده در مورد بازی ایران و آرژانتین و نمایش قابل تقدیر شاگردان کی روش در این دیدار گفت: به نظر من بازیکنان ایران عالی بازی کردند و با دفاع هوشمندانه فضا را از بازیکنان تکنیکی آرژانتین گرفتند. اینکه تیم ملی در جام جهانی آن هم مقابل تیمی مثل آرژانتین به این صورت دفاع کند و حتی موقعیت های فراوان گلزنی هم داشته باشد قابل تقدیر است.

وی در پاسخ به این سوال که با این شرایط آیا شاگردان کی روش شانسی برای صعود به دور بعدی جام جهانی را دارند، اظهار داشت: چرا شانس نداشته باشیم، فوتبال است و هزار اتفاق؛ ما فقط مقابل بوسنی باید به پیروزی فکر کنیم.

سرمربی پیکان در واکنش به اظهار نظر کی روش مبنی بر اینکه پس از جام جهانی 2014 از ایران جدا می شود، گفت: باید ببنیم چه کسی این سوال را از کی روش پرسیده است و هدفش از این سوال چه بوده؟ آن چیزی که مشخص است این است که کی روش تا پایان جام جهانی سرمربی تیم ملی است و نباید در این برهه از زمان این مسئله را مطرح می کرد. البته شاید کی روش می خواسته به بازیکنان تیم ملی انگیزه بدهد اما در کل حرکت او مطلوب نبود.


این مطلب را به اشتراک بگذارید...

[ یکشنبه 1 تیر 1393 ] [ 02:58 بعد از ظهر ] [ سید حسن میرعربشاهی ]

[ نظر دهید() ]