تبلیغات

ارم - آلوس: از حذف اسپانیا ناراحت شدم

ارم

ایجاد یک فضای شاد ، مطالب علمی ، فرهنگی و اجتماعیمدافع تیم ملی برزیل از حذف اسپانیا از جام جهانی برزیل ابراز ناراحتی کرد.

تیم ملی اسپانیا در حالی باید برابر استرالیا قرار گیرد که در هر دو بازی اخیر خود شکست خورده است و امیدی برای رفتن به مرحله بعد ندارد. این در حالی است که برزیل برای قطعی کردن صعود خود به مرحله بعد جام جهانی به یک امتیاز برابر کامرون نیاز دارد.

دنی آلوس، مدافع تیم ملی برزیل در کنفرانس مطبوعاتی خود پیش از دیدار با کامرون با ناراحتی از حذف اسپانیا گفت: حذف اسپانیا مایه تاسف است، برای هم تیمی هایم که در اسپانیا بازی می کنند متاسفم، این یک درس برای همه تیم های مدعی است. جام جهانی یک رقابت نزدیک و حساس است. در این نمایش فقط یک چیز اتفاق می افتد، شما ممکن است توسط هر تیمی حذف شوید.

در روز های گذشته انتقادات زیادی از تیم ملی برزیل بیان شده است . خیلی ها عنوان کردند که تیم ملی برزیل شرایط خوبی ندارد و بازیکنان این تیم پس از فصل پرفشار در اروپا نتوانستند در تیم ملی برزیل مانند تیم های باشگاهی شان بازی کنند.

آلوس در پاسخ به منتقدان تیم ملی برزیل گفت: همیشه برای منتقدانم احترام زیادی قائل هستم. همیشه سعی می کنم نکاتی که منتقدان به من می گویند را سرلوحه کارم قرار دهند و بتوانم پیشرفت کنم. اما بعضی انتقادات ها بسیار احمقانه هستند . مثلا انتقادی که آلن شیرر از فرد و تیم ملی برزیل داشته است یکی از احمقانه ترین کارشناسی هایی است که شنیدم.


این مطلب را به اشتراک بگذارید...

[ یکشنبه 1 تیر 1393 ] [ 10:33 بعد از ظهر ] [ سید حسن میرعربشاهی ]

[ نظر دهید() ]