تبلیغات

ارم - هافبک نیجریه: مسی یک انسان معمولی است

ارم

ایجاد یک فضای شاد ، مطالب علمی ، فرهنگی و اجتماعیاونازی هافبک تیم ملی نیجریه امیدوار است تا تیم ملی کشورش در دیدار روز آخر برابر آرژانتین بتواند جواز حضور در مرحله ی یک هشتم نهایی جام جهانی را کسب کند.

نیجریه با کسب پیروزی شیرین برابر بوسنی، اکنون تنها به کسب یک تساوی مقابل آرژانتین نیاز دارد تا راهی مرحله ی یک هشتم نهایی شود.

اونازی هافبک این تیم در رابطه با مصاف با آرژانتین و همچنین لیونل مسی صحبت کرده است: " مسی یک انسان معمولی است که همانند همه ی ما فوتبال بازی می کند. ما تنها باید به خوبی روی برنامه ها و تاکتیک های خودمان متمرکز شویم، آن گاه مطمئنا همه چیز خوب پیش خواهد رفت."

اونازی معتقد است که تیمش مقابل بوسنی نمایش بسیار بهتری را به نسبت بازی مقابل ایران انجام داده است: " ما در پاس کاری هایمان و فاز تهاجمی بسیار بهتر عمل کردیم و توانستیم پیروزی شیرینی را برابر تیم قدرتمند بوسنی کسب کنیم.

مربی وظایف مهمی را من بخشیده بود که خوشبختانه توانستم از عهده ی انجام همه ی آن ها بر بیایم."

نیجریه در شرایطی توانست تیم بوسنی را شکست دهد که حرف و حدیث های زیادی پیرامون داوری این دیدار وجود داشت. گل سالم ادین ژکو به اشتباه آفساید اعلام شد و همچنین بسیاری از کارشناسان معتقد بودند که گل نیجریه نیز در شرایط خطا به دست آمده است. 


این مطلب را به اشتراک بگذارید...

[ یکشنبه 1 تیر 1393 ] [ 10:43 بعد از ظهر ] [ سید حسن میرعربشاهی ]

[ نظر دهید() ]