تبلیغات

ارم - قوچان نژاد: هرگز امیدمان را از دست نمی‌دهیم

ارم

ایجاد یک فضای شاد ، مطالب علمی ، فرهنگی و اجتماعیمهاجم تیم ملی فوتبال ایران اعلام کرد که با وجود شکست مقابل آرژانتین هرگز امیدشان را برای صعود از دست نخواهند داد.

به نقل از ساکروی، رضا قوچان نژاد هنوز از شکست روز گذشته تیم ملی فوتبال ایران مقابل آرژانتین در دومین مسابقه تیمش در گروه F رقابت های جام جهانی 2014 برزیل ناراحت است.

شاگردان کارلوس کی روش نمایشی فوق العاده در دیدار مقابل آلبی سلسته نشان دادند تا یک تساوی بدون گل تاریخی مقابل آرژانتین به دست آوردند اما لیونل مسی با گلی که در وقت های تلف شده نیمه دوم به ثمر رساند، تیمش را به پیروزی رساند.

ایران همچنین حس می کند که داور یک پنالتی را که روی خطای دقیقه 9 نیمه دوم زابالتا بر روی دژاگه در محوطه جریمه رخ داد، به سود این تیم اعلام نکرده است.

به هر حال نماینده آسیا هنوز شانس دارد که در صورت پیروزی مقابل بوسنی و شکست نیجریه مقابل آرژانتین برای اولین بار به دور بعدی رقابت های جام جهانی راه یابد.

رضا قوچان نژاد در این باره در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی توئیتر نوشت: یک بار دیگر به خاطر حمایت فوق العاده مردم در بازی دیروز تشکر می کنم. مطمئنا هنوز ناراحت هستیم اما هرگز امیدمان را از دست نمی دهیم.


این مطلب را به اشتراک بگذارید...

[ دوشنبه 2 تیر 1393 ] [ 12:26 قبل از ظهر ] [ سید حسن میرعربشاهی ]

[ نظر دهید() ]