تبلیغات

ارم - دل‌بوسکه: انگیزه کافی برابر استرالیا نداشتیم

ارم

ایجاد یک فضای شاد ، مطالب علمی ، فرهنگی و اجتماعیسرمربی تیم ملی اسپانیا پس از پیروزی برابر استرالیا عنوان کرد تیمش انگیزه کافی برای این دیدار نداشت. او همچنین اعلام کرد این دیدار آخرین حضور داوید ویا در تیم ملی اسپانیا بود.

تیم ملی اسپانیا در دیداری تشریفاتی موفق شد با سه گل استرالیا را شکست دهد تا تلخی جام جهانی برزیل برای آنها کم شود.

ویسنته دل بوسکه در نشست خبری خود گفت: پس از دو دیدار سرنوشت ما مشخص شد و در این بازی انگیزه زیادی نداشتیم. سعی کردم به بازیکنانی میدان بدهم که شرایط خاصی داشته باشند مانند داوید ویا که این دیدار آخرین دیدار ملی او بود. تیم پس از شکست برابر هلند و شیلی از لحاظ روحی شرایط بسیار بدی داشت اما توانست بازی بسیار خوبی برابر استرالیا از خود نشان دهد. استرالیا در دو بازی قبلی خود برابر شیلی و هلند نمایش خوبی داشت. می دانستیم که اگر آنها گل اول را بزنند شرایط ما خیلی سخت می شود. خوشبختانه توانستیم در نیمه نخست به گل برسیم و در نیمه دوم نیز بازی را مدیریت کنیم.

سرمربی تیم ملی اسپانیا درباره انتقادهایی که رسانه های این کشور از سن بالای بازیکنان این تیم نیز گفت: هنوز بازیکنان باتجربه زیادی در تیم من هستند که می توانند تا چند سال دیگر به تیم ملی اسپانیا کمک کنند و باید هوشیار باشیم و این بازیکنان را از تیم کنار نگذاریم.


این مطلب را به اشتراک بگذارید...

[ سه شنبه 3 تیر 1393 ] [ 01:40 قبل از ظهر ] [ سید حسن میرعربشاهی ]

[ نظر دهید() ]