تبلیغات

ارم - دل بوسکه : ویا به من نگفته بود که این بازی ؛ بازی خداحافظی اوست

ارم

ایجاد یک فضای شاد ، مطالب علمی ، فرهنگی و اجتماعیباید به این فکر کنیم چه شد که در دوبازی قبلی کمتر از حد انتظار ظاهر شدیم. هلند و شیلی بسیار خوب بازی می کنند.

اسپانیا با شکست دادن استرالیا از جام جهانی با کسب فقط سه امتیاز خداحافظی کرد. سه گل اسپانیا را داوید ویا ، تورس و ماتا به ثمر رساندند. دل بوسکه سرمربی لاروخا در انتهای بازی گفت :  تحلیل بازی حضورمان در جام جهانی برزیل را خیلی خوب خاتمه دادیم و بازیکنان در بازی با استرالیا بسیار عالی ظاهر شدند. در تمام طول بازی کنترل بازی در دست ما بود.
تفاوت با دو بازی قبلی باید به این فکر کنیم چه شد که در دوبازی قبلی کمتر از حد انتظار ظاهر شدیم. هلند و شیلی بسیار خوب بازی می کنند و در مقابل ما قدرتمندانه ظاهر شدند
میانگین سنی من بخاطر سن وسال؛ کسی را از تیم ملی حذف نمی کنم. در هر صورت بازیکنانی هستند که می توانند آینده تیم ملی را بسازند
آینده در روزها و هفته های آتی در این مورد صحبت خواهیم کرد
استرالیا امروز ضعیف تر از ما بودند. در بازی قبلی آنها حتی از هلند برای دقایقی پیش افتادند اما ما آنها را به خوبی کنترل کردیم.
تعویض داوید ویا من نمی دانستم که این آخرین بازی اوست و بعد از بازی به من این مساله را گفت. مشخص بود که عصبانی شده و از این تعویض خوشش نیامده بود اما لحظه ای بود که باید تعویض می کردم و این کار را انجام دادم.


این مطلب را به اشتراک بگذارید...

[ سه شنبه 3 تیر 1393 ] [ 12:43 قبل از ظهر ] [ سید حسن میرعربشاهی ]

[ نظر دهید() ]