تبلیغات

ارم - ناراحت نیستیم چون استرالیا در جام‌جهانی درخشید

ارم

ایجاد یک فضای شاد ، مطالب علمی ، فرهنگی و اجتماعیسرمربی استرالیا با وجود شکست تیمش مقابل مدافع عنوان قهرمانی جام جهانی تأکید کرد بازیکنانش در جام بیستم درخشش خوبی داشته‌اند.

آنگه پوستچ اوغلو، سرمربی استرالیا پس از شکست 3 بر صفر شاگردانش در آخرین دیدارشان از مرحله گروهی جام جهانی 2014 برزیل گفت: از اینکه از گردونه رقابت های جام جهانی کنار رفتیم ناراحت نیستیم، چون در این تورنمنت درخشیدیم و هدف درستی هم داشتیم. ما مثبت اندیش بودیم و با حمایت از یکدیگر برخی از بهترین تیم های جهان را به دردسر انداختیم. شاید ما در حال حاضر جزو 15 تیم برتر جهان نباشیم ولی سعی کردیم حریفان خود را تحت فشار قرار دهیم و فاصله خودمان با آنها را کم کنیم. فکر می کنم مردم استرالیا هم به خاطر تلاشی که در برزیل داشتیم از ما حمایت کردند.

وی افزود: این بازی را مقابل اسپانیا خیلی خوب شروع کردیم ولی در ادامه فضای لازم را به اسپانیایی ها دادیم. ما بازی را خوب شروع کردیم ولی هر چه به پایان بازی نزدیک می شد، خسته تر می شدیم. اسپانیا هم به خوبی از موقعیت هایش استفاده کرد و شرایط را برای ما دشوار کرد.

سرمربی استرالیا تصریح کرد: البته این شکست سنگین مقابل اسپانیا پایان تلخی را برای ما رقم زد. ما تنها کمی خسته هستیم، چون از مدتی پیش برای حضور در این مسابقات سخت تلاش می کردیم. برای خیلی از بازیکنان مان انجام این سه بازی تلاشی فوق العاده بود ولی این سطحی بود که باید به آن می رسیدیم.


این مطلب را به اشتراک بگذارید...

[ سه شنبه 3 تیر 1393 ] [ 12:50 قبل از ظهر ] [ سید حسن میرعربشاهی ]

[ نظر دهید() ]