تبلیغات

ارم - کی روش: وقت جشن گرفتن نیست / فقط به بازی بوسنی فکر می کنیم

ارم

ایجاد یک فضای شاد ، مطالب علمی ، فرهنگی و اجتماعیکار دشواری مقابل بوسنی و هرزگوین داریم و اینکه حریفمان حذف شده است، کار ما را سخت می کند.

کی روش در مصاحبه سرپایی : وقت جشن گرفتن نیست / فقط به بازی بوسنی فکر می کنیم 
در پرس سنتر کمپ جواکین گروا نشسته ایم که حسینی مدیرروابط عمومی فدراسیون صدایمان می کند . درحالیکه قرار بود امروز جواد نکونام با خبرنگاران صحبت کند  او می گوید برنامه عوض شده و کی روش کنار زمین با خبرنگاران مصاحبه خواهد کرد . آنچه می خوانید بخشی ار حرفهای اوست که بوی امید و ادامه موفقیت می دهد. *کار دشواری مقابل بوسنی و هرزگوین داریم و اینکه حریفمان حذف شده است، کار ما را سخت می کند. آنها به دنبال کسب یک پیروزی در جام جهانی 2014 برزیل هستند. زمانی که بوسنی و هرزگوین به عضویت فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) درآمد و یک کشور مستقل شد، نخستین بازی رسمی اش را با تیم ستارگان ˈفیفاˈ انجام داد و من در آن زمان سرمربی تیم ستارگان ˈفیفاˈ بودم.
* دیدار با بوسنی و هرزگوین برای تیم ملی ایران متفاوت خواهد بود. ما در دو دیدار نخست خود نیز هدفمان رسیدن به پیروزی بود و با این حال از نمایش تیم خود رضایت کامل دارم.
* این احتمال وجود دارد که در تیم تغییراتی ایجاد کنیم. پس از شکست ناراحت کننده در دقیق پایانی دیدار با آرژانتین بازیکنان ایران کمی ناراحت هستند و ریکاوری انان کار سختی است.
* تلاش من  و همکارانم در کادر فنی رساندن بازیکنان ایران با شرایط روحی ایده آل است . می خواهیم از همه لحاظ در دیدار با بوسنی پیشرفت داشته باشیم. خوشبختانه مطلبی را که می‌توانم اکنون بگویم این است که با وجود انجام دو بازی سخت به دلیل آماده‌سازی خیلی خوبی که پیش از جام جهانی داشتیم، اکنون هیچ مصدومی نداریم و همه بازیکنان‌مان سرحال هستند. * در 10 ماه گذشته با کارها و رفتارهایم بارها ابراز کردم که ماندن در ایران برایم افتخار است و دوست دارم که در خدمت ایران باشم اما متاسفانه در این مدت برخی با من بازی کردند و این باعث شرمندگی من شد. عاشق ماندن در ایران بودم ولی برخی اجازه ندادند. وقتی برای خداحافظی به ایران بیایم، خواهم گفت که این افراد چه کسانی بودند اما اکنون فقط روی بازی با بوسنی تمرکز می‌کنم.
* نمی خواهیم برای بازیهای خوب خود جشن بگیریم .در حال حاضر فقط باید حس خوبی داشته باشیم تا ماموریت خود را به خوبی دنبال کنیم.


این مطلب را به اشتراک بگذارید...

[ سه شنبه 3 تیر 1393 ] [ 12:56 قبل از ظهر ] [ سید حسن میرعربشاهی ]

[ نظر دهید() ]