تبلیغات

ارم - سابه‌یا: بازی به بازی بهتر می‌شویم

ارم

ایجاد یک فضای شاد ، مطالب علمی ، فرهنگی و اجتماعیسرمربی آرژانتین نیجریه‌ را تیمی فیزیکی و قدرتمند توصیف کرد. او همچنین عنوان کرد تیمش بازی به بازی بهتر می‌شود.

آرژانتین در سومین دیدار خود در جام جهانی موفق شد با نتیجه 3 بر 2 نیجریه را شکست دهد تا به عنوان تیم نخست به مرحله بعد راه یابد.

آلخاندرو سابه یا سرمربی آرژانتین پس از صعود تیمش به دور یک هشتم جام جهانی گفت: نیجریه تیم سرسخت و فیزیکی ای برابر ما نشان داد که از مهاجمان سریعی بهره مند است اما توانستیم از ضعف های این تیم در دفاع استفاده کنیم و به گل برسیم. در نیمه دوم هدف تیم من کاملاً مشخص بود که آن کنترل توپ و نگه داشتن آن در مرکز زمین بود که موفق به انجام آن شدیم.

سرمربی آرژانتین درباره مصدومیت آگرو گفت: آگرو پیش از این دیدار مشکل عضلانی داشت و فردا قرار است پزشکان تیم پای او را مورد مداوا قرار دهند.

مسی را نیز به این خاطر تعویض کردم که می خواستم استراحت کند. او مشکل خاصی ندارد. تیمم بازی به بازی بهتر می شود. زدن سه گل در این دیدار کار آسانی نبود که موفق به انجام آن شدیم.

سرمربی آرژانتین در پایان در مورد نقاط ضعف و قدرت این تیم در جام بیستم گفت: ما برای کامل شدن به زمان نیاز داریم. در کل نسبت به بازی قبل بهتر شدیم. دوست ندارم درباره بازیکنی صحبت کنم. حمله از دفاع و دفاع در حمله چیزهایی است که می خواهم در بین بازیکنانم رشد دهم.


این مطلب را به اشتراک بگذارید...

[ پنجشنبه 5 تیر 1393 ] [ 12:26 قبل از ظهر ] [ سید حسن میرعربشاهی ]

[ نظر دهید() ]